Windows 11 Pro Insider Preview 10.0.22000.120 (x64) Preactivated Indir Torrent

Seeds 38 Peers 29

Share Ratio

İNDİR

Windows 11, Microsoft’un 2021 sonbaharında piyasaya sürülecek olan yeni işletim sistemi Windows’un yeni neslidir. Windows 11 Birçok değişiklik zaten biliniyor.

Özellik:

Windows 11, Microsoft tarafından Windows NT işletim sisteminin bir parçası olarak üretilen bir dizi kişisel bilgisayar işletim sistemidir. Windows 10’un halefidir ve 15 Temmuz 2015’te üretime ve 29 Temmuz 2015’te perakende satış için piyasaya sürülmüştür. Windows 10, kullanıcılara hiçbir ek ücret ödemeden sunulan yeni sürümleri sürekli olarak almaktadır. Kurumsal ortamlardaki cihazlar bu güncellemeleri daha yavaş alabilir veya on yıllık uzatılmış destek ömürleri boyunca yalnızca güvenlik yamaları gibi kritik güncellemeleri alan uzun vadeli destek aşamalarını kullanabilir.

Windows 11’in en dikkate değer özelliklerinden biri, ilk olarak Windows 10’da sunulan Metro tarzı uygulamaların bir uzantısı olan Evrensel Uygulamalar desteğidir. Evrensel uygulamalar, masaüstleri, tabletler dahil olmak üzere neredeyse aynı koda sahip birden çok Microsoft ürün ailesinde çalışacak şekilde tasarlanabilir. , akıllı telefonlar, gömülü sistemler, Xbox One, Surface Hub ve Mixed Reality.

Windows kullanıcı arabirimi, özellikle 2’si 1 arada bilgisayarlarda, mevcut giriş aygıtlarına dayalı olarak, fare yönelimli bir arabirim ile dokunmatik ekran için optimize edilmiş bir arabirim arasındaki geçişleri işlemek üzere revize edilmiştir, her iki arabirimde de Windows 7’nin öğelerini içeren güncellenmiş bir Başlat menüsü vardır. Windows 8’de döşemeli geleneksel Başlat menüsü. Windows 10 ayrıca Microsoft Edge tarayıcısını, bir sanal masaüstü sistemini, bir pencere yönetim özelliğini ve Görev Görünümü adlı bir masaüstünü, parmak iziyle oturum açma ve yüz tanıma desteğini, kurumsal ortamlar için yeni güvenlik özelliklerini ve DirectX 12

Windows 11 Pro Insider Preview 10.0.22000.120 (x64) Preactivated

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *